Szybki kontakt +48 537 883 478

WSPORNIKI DO MOCOWANIA PRZEWODÓW INSTALACJI ODGROMOWEJ

WSPORNIKI INSTALACJI ODGROMOWEJ - NASZA OFERTA

MODEL

Wspornik odgromowy og1

To bardzo popularny uchwyt o dużej prostokątnej podstawie. Jest połączeniem wytrzymałej i elastycznej obudowy z zamkniętym w środku elementem betonowym zapewniającym stabilność, trwałość i łatwość użycia.
Od lat produkowany i rozprowadzany jest w milionach sztuk w Polsce i Europie Zachodniej.
Wspornik produkowany jest zgodnie z niemiecką normą przemysłową oraz został poddany testom jakościowym przez Biuro Badawcze ds. Jakości SEP
Czytaj dalej

MODEL

Wspornik odgromowy og2

Klasyczny okrągły wspornik ceniony przez wielu instalatorów instalacji odgromowej. Jedyny na rynku szczelnie zamknięty okrągły wspornik, nadający się na wszystkie płaskie dachy.
Podwójne, mocno trzymające uchwyty również wyróżniają go spośród okrągłych wsporników dostępnych na rynku.
Czytaj dalej

MODEL

Wspornik odgromowy og3

Ten podwyższony wspornik jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na specjalistyczny produkt dedykowany dla dachów, membranowych, o podwyższonej palności lub wszędzie tam gdzie wymagana jest większa odległość od dachu. Wspornik prowadzi drut na wysokości 11cm na dachem.
Czytaj dalej

MODEL

Wspornik odgromowy og4

To uchwyt w pełni recyklingowany. Trwałe tworzywo sztuczne po demontażu z łatwością można oddzielić od sprasowanego wysokociśnieniowo betonu.
Ażurowy wspornik spełnia wszelkie normy, wytrzymałości i trwałości. Doskonale nadaje się na dachy, gdzie ważna jest dyskrecja instalacji.
Czytaj dalej

MODEL

uchwyt instalacyjny og5

Klasyczny wspornik 2,5 kg z dwoma uchwytami do rur i przewodów o średnicy od 20 do 25 mm.
Na wspornikach instalacyjnych można bezpiecznie zamocować wszelkie instalacje prowadzone w okrągłych rurach, a także kable.
Czytaj dalej

MODEL

podstawa techniczna og6

Uniwersalna podstawa jest wyposażona w dwa gniazda na wkręty farmerskie.
Dzięki dwóm otworom montażowym, dużej wadze jest to uniwersalne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu jako podstawy pod stelaże, agregaty chłodnicze, pomocnicze konstrukcje fotowoltaiczne.
Czytaj dalej

MODEL

Wspornik odgromowy og7

Klasyczny wspornik odgromowy. Przewód montowany jest na wcisk, zapewnia stabilne trzymanie przewodu.
Czytaj dalej
NASZE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY
Instytut Elektrotechniki
Wrocław
Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Biuro Badawcze ds. Jakości
Akredytacja nr
067
Niemiecka norma przemysłowa
DIN 48829
SPRAWDŹ RABATY DLA INSTALATORÓW I HURTOWNI
SZCZEGÓŁY

Odgrom.pl - Betonowe uchwyty dachowe do instalacji odgromowej

Jesteśmy rodzinną firmą ściśle specjalizującą się w produkcji wsporników do instalacji odgromowej - uchwytów dachowych na drut odgromowy. Ponad 40 lat doświadczenia pozwoliło nam bardzo dobrze dopracować nasze produkty. Mamy bezpośredni kontakt z instalatorami i zawsze słuchaliśmy i słuchamy ich rad, jak udoskonalić nasze uchwyty odgromowe. Odzwierciedlenie tych słów znajdziesz m.in. w takich drobnych szczegółach jak, skrzydełka ułatwiające chwyt instalatorom lub specjalny rodzaj tworzywa. Te oraz inne cechy mocno decydują o wygodzie, szybkości pracy instalatora oraz niezawodności naszych wsporników. Zaufało nam już bardzo wielu klientów. Nasze uchwyty odgromowe znajdziesz na dachach wielu budynków w Polsce oraz w innych krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami detalicznymi lub hurtowymi, dla których mamy przygotowane atrakcyjne progi rabatowe.

Oferta wsporników odgromowych na dach

Nasza oferta uchwytów do instalacji odgromowej na przestrzeni lat ukształtowała się w 5 podstawowych rodzajów uchwytów odgromowych: OG1, OG2, OG3, OG4 i OG7. Dodatkowo każdy ze wsporników występuje w wersji na drut odgromowy 8 lub 10 mm. Poszczególne wsporniki mają inne przeznaczenie, a oferta została tak stworzona, by każdy znalazł produkt spełniający jego potrzeby. Więcej szczegółów o każdym z uchwytów odgromowych znajdziesz poniżej. Naszą oferta wsporników instalacji odgromowej uzupełniają dodatkowo wsporniki, uchwyty i podstawy techniczne, które mogą być przydatne przy montażu różnych urządzeń, maszyn lub instalacji - na dachu, na posadzce warsztatowej lub też każdej innej płaskiej powierzchni.

Konstrukcja uchwytu betonowego odgromowego

Każdy ze wsporników dachowych na drut odgromowy z naszej oferty składa się z dwóch podstawowych części. PIerwsza to wytrzymała i stosunkowo elastyczna obudowa z tworzywa - wysokogatunkowego polietylenu, który jest odporny na promieniowanie słoneczne, deszcz, wysokie i niskie temperatury, a także obciążenie mechaniczne. Druga część to obciążenie ze sprasowanego wysokociśnieniowo betonu. Dzięki obciążeniu montaż takiego uchwytu betonowego odgromowego jest wyjątkowo łatwy. Nie potrzeba żadnych narzędzi mechanicznych - wystarczy lepik lub klej. Betonowe obciążenie wspornika jest zamknięte w obudowie tak, by nie stykało się bezpośrednio z dachem i by nie mogło go uszkodzić. Uchwyty dachowe do instalacji odgromowej Odgrom.pl są uniwersalne, łatwe w montażu oraz trwałe.
Wsporniki ODGROM przeszły pozytywnie wszystkie etapy badań, otrzymując
europejski certyfikat zgodności z normą PN-EN 62561-4:2011